PÁTEK 26.7. - UKULELE VÝLET - DÍVČÍ SKOK

Pátek 26. července - Ukulele výlet

V letošním roce navštívíme restauraci Dívčí Skok v krásné přírodní rezervaci Divoká Šarka.

Restaurace se nachází asi 15 minut chůze od tramvajové zastávky Divoká Šárka, která je konečnou zastávkou na trase číslo 20 a 26, která vede od metra Dejvice.

Neexistuje žádný přístup autem k místu konání, ale k dispozici parkování v ulicích Liboc na jižní straně Evropské ulice, nebo je velké parkoviště u vodní nádrže Džbán, které je vzdálené 15 minut pěší chůze.

Zahajovací den festivalu začíná v 15.00 a končí ve 22.00. Pro umělce a pro ty, co jsou ubytovaní v Úněticích, je zařízen autobus, protože dostupnost do Únětic veřejnou autobusovou dopravou po 22.30 není dobrá. Ti, kdo chcete využít festivalový bus - prosím kontaktujte Bena! Pro ostatní návštěvníky, kteří pobývají v Horoměřicích nebo na jiných místech v okolí Únětic, je dobré autobusové spojení MHD čísly 316 a 356 ze zastávky Bořislavka nebo 355 ze stanice Dejvická. Po ukončení produkce se můžete buď vydat zpět na tramvajovou zastávku Divoká Šárka, nebo pěšky dolinou na Jenerálku, odkud jedou autobusy do Horoměřic a Únětic. Cesta na Jenerálku je krásná procházka, ale zabere se nejméně 30 minut.

Asi 100m od místa koncertů je velké veřejné koupaliště, takže si v těchto parných dnech nezapomeňte plavecké vybavení :)

Upozorňujeme, že Hostinec Dívčí Skok se nachází na krásném místě uprostřed přírody. Majitelé restaurace mají pronajatou také louku vedoucí od potoka a i tam jste vítáni k posezení a hře, ale veškeré jídlo a pití musí zůstat v areálu restaurace. Děkujeme. 


Ben