Cz / En

7. ČESKÝ UKULELE FESTIVAL

7. Český ukulele festival se uskuteční poslední červencový víkend od pátku do neděle 26. - 28. července 2019. Festival bude probíhat po tři dny, pátek je již tradičně věnován výletům, v rámci festivalu navštěvujeme rozmanitá místa, abychom představili hraní na ukulele i širšímu publiku. V předchozích ročnících jsme takto navštívili například hrad Karlštejn, Plzeňský pivovar, Poděbrady a Kutnou Horu. Letos chystáme open air show v hospodě Dívčí Skok v malebném Šáreckém údolí, kam to máme z Únětic co by ukulelem dohodil.

Sobota a neděle, to bude široký výběr workshopů, v nichž si přijdou na své hráči všech úrovní, a rovněž vystoupí to nejlepší ze světové ukulele scény.

Připravili jsme pro vás nabitý a pestrý program, který zahájí dětské vystoupení a bude pokračovat vystoupením amatérských hráčů a vyvrcholí profesionálními hudebníky z celého světa. Můžete se těšit na interprety a kapely Ecce Uku (ČR), PUB (ČR), U-Kůže (ČR), Dead Man´s Uke (UK), Molly Lewis (USA), The Hot Potato Syncopators (UK), Ukulollo (IT), Ukulele Jack (ČR), The Lucky Lelles (D), PPNOU (PL), The Hula Hut & The Seven Seas (D). A to nejlepší na konec! S radostí oznamujeme, že náš festival navštíví skvělá Victoria Vox z USA.

Na našem festivalu jako vždy podporujeme nové a začínající hráče. Nabízíme bohatou nabídku workshopů, určených pro úplné začátečníky, pokročilé i profesionální hráče. Kromě toho budou mít návštěvníci festivalu mnoho příležitostí zahrát si krátká vystoupení v rámci open mic.