Cz / En

7. ČESKÝ UKULELE FESTIVAL

VSTUPENKY NA FESTIVAL A POSLEDNÍCH PÁR VSTUPENEK NA WORKSHOPY MŮŽETE JEŠTĚ ZAKOUPIT I V PRŮBĚHU FESTIVALU 

7. Český ukulele festival se uskuteční poslední červencový víkend od pátku do neděle 26. - 28. července 2019. Festival bude probíhat po tři dny, pátek je již tradičně věnován výletům, v rámci festivalu navštěvujeme rozmanitá místa, abychom představili hraní na ukulele i širšímu publiku. V předchozích ročnících jsme takto navštívili například hrad Karlštejn, Plzeňský pivovar, Poděbrady a Kutnou Horu. Letos chystáme open air show v hospodě Dívčí Skok v malebném Šáreckém údolí, kam to máme z Únětic co by ukulelem dohodil.

Sobota a neděle se tradičně koná v Únětickém pivovaru v Úněticích u Prahy. V průběhu festivalového víkendu se těšte na široký výběr workshopů, v nichž si přijdou na své hráči všech úrovní, a rovněž v rámci odpoledních a večerních koncertů vystoupí ti nejlepší z české a světové ukulele scény. V neděli se opět koná TOMBOLA, pro kterou máme přichystány skvělé ceny (ukulele, příslušenství pro ukulele, noty, atd..) od našich sponzorů!

V letošním roce jsme na nádvoří pivovaru nainstalovali chladící systém, který nám pomůže v boji proti horkému počasí :)

Připravili jsme pro vás nabitý a pestrý program, který zahájí vystoupení dětí ze ZŠ Járy Cimrmana. Dále bude pokračovat koncertem amatérských hráčů a poloprofesionálů a vyvrcholí profesionálními hudebníky z celého světa. Můžete se těšit na interprety a kapely Ecce Uku (ČR), PUB (ČR), U-Kúže (ČR), Dead Mans Uke (UK), Molly Lewis (USA), The Hot Potato Syncopators (UK), Ukulollo (IT), Ukulele Jack (ČR), Cleo (ČR), Muckreckers (UK), The Lucky Lelles (D), PPNOU (PL), The Hula Hut & The Seven Seas (D) a další. A to nejlepší na konec! S radostí oznamujeme, že náš festival navštíví skvělá Victoria Vox z USA.

Na našem festivalu jako vždy podporujeme nové a začínající hráče. Nabízíme bohatou nabídku workshopů, určených pro úplné začátečníky, pokročilé i profesionální hráče. Mimo to budou mít návštěvníci v rámci festivalu, mnoho příležitostí zahrát veřejně v rámci open mic.